Kvalita

SEC / Kvalita

Firma SEC je profesionálny slovenský výrobca osvetľovacej techniky v sortimente,

ktorý má certifikované všetky dôležité činnosti:

od nákupu, cez vývoj a konštrukciu až po samotnú výrobu a predaj podľa systému kvality

ISO9001:2015 a IRIS ISO/TS 22163:2017.

Toto je zárukou, že vám dodávame kvalitné produkty a zaručíme aj do budúcnosti bezproblémovú dostupnosť všetkých potrebných náhradných dielov, prípadne servis.

So svietidlami firmy SEC môžete byť hrdý na svoj projekt.

Firma SEC je certifikovaná podľa normy DIN 6701, trieda A2

Lepenie umožňuje optimálnu kombináciu materiálov – prostredníctvom inteligentného použitia lepidiel sa spájajú najhodnejšie materiály.

Koľajové vozidlá sú vďaka používaniu lepidiel čoraz ľahšie. Výhodou lepenia pri výrobe dopravných prostriedkov je zvýšenie rýchlosti,  zníženie spotreby paliva, väčší komfort a priaznivý pokles cien.

Používaním lepidiel v koľajových vozidlách získala spoločnosť SEC alternatívu k tradičným technológiám spájania, ako je nitovanie a zváranie. Využívanie lepenia sa pri našich produktoch osvedčilo, lebo umožňuje zníženie hmotnosti vozidla, lepšie využitie priestoru, prináša nové možnosti dizajnu, menej korózie, jednoduchšie opravy a demontáž. Technológia lepenia umožňuje spoločnosti SEC dosiahnutie jedného z cieľov – ľahšie koľajové vozidlá, ktoré znesú väčšie zaťaženie.

SEC je profesionálny systémový dodávateľ, ktorý Vám ponúka komplexné a na mieru šité riešenia podľa požiadaviek zákazníka.